E-santechnika.lt parduotuvė. Katilai, granuliniai katilai, radiatoriai, vėdinimas, rakšluosčių džiovintuvai, vonios, priedai, tTMF katilai, nuotekų valymo įrenginiai

Prekių krepšelis
Prekių suma: € 0.00 (0 Lt)
Prekių kiekis: 0 vnt.
Peržiūrėti
Vartotojų prisijungimas:
Registracija
Slaptažodžio priminimas

Telefonas pasiteiravimui

+370 699 44 880

Darbo laikas I-V 15:00 -17:00

 

Užklausos forma
Prekių katalogas

Katilai

Katilų ir šildymo sistemų priedai

Degikliai

Valdymo automatika

Židiniai, krosnelės, pirties krosnys, kepsninės

Kaminai ir dūmtraukiai

Radiatoriai ir džiovintuvai

Kaloriferiai

Grindinis šildymas

Vamzdynai ir vamzdžiai

Kolektoriai

Vandens šildytuvai, talpos ir išsiplėtimo indai

Siurbliai

Vandens filtrai

Vonios įranga

Vėdinimas / Kondicionavimas

Nuotekų valymo įrenginiai ir talpos

Sanitarinė įranga ir reikmenys

Įrankiai

Suvirinimo įranga

Pavadinimas: Nukalkintojas Profikalk plus-x Vokietija
Kaina: € 101.37
(350 Lt )
Sužinokite pristatymo kainą Kaina
--,-- --,-- Lt
PVM (21%): 0.00 0.00 Lt
Pristatymo paslaugos suma: 0.00 0.00 Lt
Į krepšeli

Vandens nukalkinimo prietaisas Profikalk plus-x

Elektroninis nukalkinimo prietaisas Profikalk plus-x skirtas kietam vandeniui nukalkinti ir ilgalaikei vamzdynų bei prietaisų apsaugai nuo kalkių nuosėdų ir korozijos. Nukalkinimo prietaisas Profikalk plus-x veikia vandenį fiziškai impulsiniu magnetiniu lauku, nenaudojant druskų ir kitų cheminių junginių. Ypatingas privalumas yra tai, kad vandens savybės ir sudėtis nepakinta. Jame išlieka žmogaus organizmui būtinas kalcis, o pati kalkė iš vandens nepašalinams, o pakeičiama jos struktūra ir ji nebelimpa prie vamzdyno ir sanitarinių prietaisų paviršiaus. Vandens nukalkinimo prietaisu Profikalk plus-x apdorotas vanduo įgauna minkšto vandens savybių: sumažėja vandens paviršiaus įtempimas, lengviau putoja skalbimo priemonės ir muilas. Tai juntama plaunant rankas, sunaudojant mažiau skalbimo priemonių. Ilgainiui, veikiant vandens nukalkinimo prietaisui Profikalk plus-x ant kriauklių, vonios paviršiaus nelieka kalkių nuosėdų, užkalkėję vandens čiaupų ir dušų purkštukai prasivalo, leisdami tekėti vandeniui didesniu slėgiu. Čiaupų svirtys bei ventiliai tampa lengvai valdomi ir paslankūs. Prietaiso Profikalk plus-x montavimui nereikia įrankių, nėra jokios intervencijos į vamzdyną. Vandens nukalkinimo prietaisas Profikalk plus-x yra tinkamas naudoti gyvenamuose, gamybiniuose ir visuomeninės paskirties pastatuose. Vienas Profikalk plus-x  prietaisas nukalkina vandens kiekį, reikalingą iki 4 butų, neviršijant 5 m3/h sunaudojimo.

Vandens nukalkinimo prietaisui Profikalk plus-x suteikiama 2 metų garantija.
Profikalk plus-x privalumai trumpai:
 • Išskirtinė savybė - 6 dažnių diapazonai - pritaikyti skirtingos sudėties vandeniui. 
 • Jokių avarijų vamzdynuose – visas vamzdynas ir armatūra yra apsaugoti nuo kalkių nuosėdų. 
 • Senos nuosėdos „ištirpdomos“. Taupoma energija – pagerėja šilumos perdavimas boileriuose, kavos ruošimo aparatuose, indaplovėse, skalbyklėse.
 • Lengvesnė namų priežiūra ir valymas – kalkių dėmės ant paviršių tampa lengvai nuvalomos drėgna šluoste.
 • Lengvesnis aptarnavimas – vandens sieteliai, purkštukai neužkalkėja, juos galima rečiau valyti.
 • Taupomos valymo priemonės – skalbimo milteliai, vandens minkštikliai, plovikliai.
 • Ekologiškas veikimas - nenaudojamos cheminės priemonės. Nepakinta vandens sudėtis.
 • Apsauga nuo korozijos.
 • Pagaminta Vokietijoje.

 

Profikalk plus-x veikimo principas

Fizikinis pagrindimas:

 

Vandenyje yra ištirpusių kalcio ir magnio druskų, kurios suteikia vandeniui kietumą. Dėl vandenį veikiamos šilumos, turbulencijos, ant vamzdynų vidinių sienelių kaupiasi druskos – kalkės CaCO3. Dėl savo poliariškumo atskiros karbonatų molekulės jungiasi su vandens molekulėmis ir viena su kita ant indo ar vamzdžių vidinių sienelių sudarydamos tvirtas nuosėdas. Atskyrus CaCO3 molekules viena nuo kitos, susidaro amorfiniai kalkių kompleksai, neturintys tarpusavyje joninio ryšio. Šie kalkių kompleksai yra kaip balta, tekanti, nelipni, miltelių pavidalo kalkių masė. Veikdamas vandenį fiziškai, prietaisas keičia ne vandens sudėtį, bet mažina kalkių sugebėjimą kristalizuotis. Elektromagnetinis laukas skaido molekulinius ryšius tarp mineralų ir vandens. Kalkės tampa paslankia mase, kuri juda kartu su tekančiu vandeniu ir pasišalina.

 

Kas yra fizinis vandens apdorojimas?

Neapdorotas vanduo:

Kietame, kalkingame vandenyje paprastai nusėda kietos kalkių nuosėdos. Jos atsiranda kristalizuojantis ištirpusioms kalkėms, kai vanduo yra šildomas, yra veikiamas turbulencijos ar pakitus slėgiui vamzdyne. Tai pasireiškia pašildžius vandenį, tekant vandeniui posūkiuose ar atsišakojimuose, ištekant iš čiaupo. Šiuo momentu kalkių nuosėdos linkusios prisitvirtinti prie esamų paviršių. Taip susidaro kietos kalkių nuosėdų apnašos ant vamzdžių vidinių sienelių, ypatingai karšto vandens vamzdžiuose, boileriuose, ant šildymo elementų. Užkalkėja purkštukai, sieteliai. Kalkių apnašos nuo paviršių tokiu atveju dažniausiai valomos chemiškai. Chromuoti, nikeliuoti ir kiti paviršiai apsineša matiniu sluoksniu.

Apdorotas vanduo:

Cheminė apdoroto vandens sudėtis ir aktyvumas yra tokie pat, kaip ir neapdoroto. Tokiame vandenyje taip pat yra kalkių kristalų, bet jie yra nepavojingoje formoje. Šie kristalai nėra sukibę tarpusavyje, jie plaukioja vandenyje kaip atskiros dalelės, sudarydamos paslankią miltelų pavidalo masę, kuri pasišalina kartu su tekančiu vandeniu. Išgaravus vandeniui, šios modifikuotos kalkės lengvai nuvalomos.

Nukalkinimo prietaiso Profikalk plus-x techniniai duomenys

 • Galia – iki 5 m3/val.( iki 4 namų ar butų)
 • Vamzdžio skersmuo – iki 50mm
 • Maitinimo įtampa – 230V, 50Hz
 • Nominali galia – maksimaliai 1,5W
 • Kintamo dažnio diapazonas – 1 – 32kHz, 6 diapazonai su šviesos indikatoriais
 • Moduliacija – 10Hz
 • Prijungimai – du talpiniai impulsiniai kabeliai: ilgis 2 x ~1,8m
 • Matmenys: 160x80x60 mm
 • Mikroprocesorinis automatinis veikimas
 • Pagaminta Vokietijoje